Wyjazd integracyjny

Wyjazd integracyjnyRecenzja filmu: Wyjazd integracyjny

komedia
Reżyseria: Przemysław Angerman
Scenariusz: Przemysław Angerman, Adam Karolewski
Produkcja: Polska
Premiera: 04.11.2011

Mimo negatywnych recenzji na temat filmu o jednoznacznym tytule „Wyjazd integracyjny” postanowiłam na niego pójść. Niestety 20 zł, jakie wydałam na bilet, wyrzuciłam w błoto. Zapowiedź okazała się zlepkiem najciekawszych scen z całego filmu. Poza tym nuda.

Podkusiło mnie, by iść, bo tydzień wcześniej również miałam swój wyjazd integracyjny i wiele się działo. Liczyłam, że na szklanym ekranie otrzymam dawkę porządnych emocji i zabawnych dialogów. Czekałam na wielką imprezę, podczas której dzieje się wszystko. A po niej pracownicy patrzą na siebie sugestywnym wzrokiem, ale każdy milczy. Bo przecież to co dzieje się na wyjeździe integracyjnym, zostaje na wyjeździe. Tak było na mojej imprezie. Szkoda, że doborowe towarzystwo aktorów bawiło się znacznie gorze

Angerman chciał stworzyć coś na bazie „Kac Vagas”, gdzie wszyscy uczestnicy piją do upadłego, tracą kontrolę, a na następnego dnia nic nie pamiętają. Sceny zabawy pracowników film o przyjemniej nazwie Polish Lody są przesadzone do granic możliwości i do bólu tandetne. Było bieganie na golasa po korytarzu (na szczęście luksusowego hotelu), picie do białego rana przy pieczonym prosiaku, facet w sukience oraz patetyczna scena siły przyjaźni na zakończenie „nice story”. Nie tak powinna wyglądać dobra komedia. Erotyka i alkohol w zbyt dużej ilości wcale nie śmieszą, a wręcz odwrotnie – irytują.

Podsumowując, zdecydowanie nie polecam tego film. Jak widać nawet dobra obsada nie pomoże przy kiepskim scenariuszu. Do dziś zachodzę w głowę, co w tym filmie robił Tomasz Kot, Katarzyna Glinka, Tomasz Karolak, Katarzyna Figura i Jan Frycz. Widać, każdy popełnia błędy.

 

Obejrzyj zwiastun filmu „Wyjazd integracyjny”.

GD Star Rating
loading...
Wyjazd integracyjny, 3.7 out of 5 based on 13 ratings

Oni mają swoje zdanie o filmach

Zostaw komentarz