To skomplikowane

To skomplikowane (2010)

komedia romantyczna
Produkcja: USA
Data premiery: 2010-02-12 (Polska) , 2009-12-10 (Świat)
Dystrybutor: United International Pictures Sp. z o.o

Jak to jest, że gdy tylko w filmie pojawia się Boska Meryl Streep, w kinach śmieją się i płaczą miliony? Kolejny film, któremu Meryl nadała uroku, wdzięku i czaru, przy którym pęka się ze śmiechu, zastanawia, a nawet wpada w romantyczną zadumę.

Ot, prosta fabuła, dobrze dopracowane dialogi i obsada, dla której zdecydowanie warto zobaczyć ten film to gwarancja dobrej zabawy i kolejny dowód na to, że z banału również można wyczarować coś pięknego.

Jane (Meryl Streep) to dobra matka, idealna kucharka i.. od wielu lat rozwódka. Z byłym mężem (podstarzały i uroczy Alec Baldwin) utrzymuje jednak przyjazne kontakty. Tak się trafia, że podczas uroczystości zakończenia studiów przez ich syna spotykają się jak zwykle, ale tym razem zamiast pogawędki dawnych małżonkach rodzi się miedzy nimi coś, co w prostej drodze prowadzi do romansu. I mogłoby to być szczęśliwe zrządzenie losu, gdyby nie fakt, że Jake jest mężem znacznie młodszej kobiety, a o względy Jane stara się architekt (Steve Martin), który, na co dzień remontuje jej kuchnię…

Mnóstwo śmiechu, podnoszących adrenalinę sytuacji i dobrej zabawy, – bo mieszanka takich gwiazd jak Streep, Baldwin i Martin to tykająca bomba zegarowa, oczywiście z salwami śmiechu.

Na filmie „To skomplikowane” świetnie pobawi się i starsze i młodsze pokolenie, bo i ile akcja jest prosta, to sceneria i sytuacje komiczne przeprowadzone są znakomicie. Z czystym sercem polecam na dobry początek wieczoru.

GD Star Rating
loading...
To skomplikowane, 2.8 out of 5 based on 6 ratings

Oni mają swoje zdanie o filmach

Jeden komentarz

  1. Anna /

    Dość zabawny i zmuszający do myślenia, tych, którzy zastanawiali się kiedykolwiek co by było gdyby….albo puśćmy wodzę fantazji albo pójdźmy do kina.
    Pouczający temat, choc wykonanie zbyt naiwne. Zastanawiałam sie czasem z czego Meryl Streep sie tak śmieje…zdecydowanie przesłodziła.

    GD Star Rating
    loading...

Zostaw komentarz