Potwory kontra Obcy (Monsters vs. Aliens)

Potwory kontra Obcy
Potwory kontra Obcy (2009)

bajka, familijny, Sci-Fi
Produkcja: USA
Data premiery: 2009-05-29 (Polska), 2009-03-19 (Świat)
Dystrybutor: United International Pictures Sp z o.o.

Rob Letterman, twórca „Rybek z ferajny” powraca! Tym razem pod jego okiem powstał film Potwory kontra Obcy. Amerykańskie kino wyprodukowało już masę filmów o kosmitach i spadających meteorach… nuda… takiej ekranizacji jeszcze nie było! Uratować świat przed zagładą może tylko banda dziwolągów?

Piękny słoneczny dzień, wprost wymarzony na ceremonię ślubną. Susan Murphy – główna bohaterka – czeka na tą chwilę z niecierpliwością ale i odrobiną wahania. Los rozwiązuje jej dylemat, gdyż ma wobec niej inne plany. W samym środku pięknego aktu ślubu, spada na nią meteoryt, zaprzepaszczając tym samym jej szanse na leniwe i spokojne życie przy boku męża – gwiazdy tv. Dlaczego? Przyczyną nagłego odkochania jest między innymi wzrost niedoszłej panny młodej… bagatela 15 metrów! Od tego momentu wszystko dzieje się szybko. Susan zostaje umieszczona w wielkiej tajemnicy w ośrodku rządowym, ukrytym przed światem. Ze zdumieniem odkrywa, że nie jest tam sama, i że świat jest pełen dziwolągów, dziś wyłapanych i przetrzymywanych w odosobnieniu. Dzień staje się podobny do dnia, nic się nie dzieje. Lekarstwem na nudę i monotonię ich życia jest atak statku kosmicznego z wielkim okiem. Niepokorna i „parszywa dwunastka” odmieńców wysłana zostaje przez rząd na ratunek światu. Czy zdążą ocalić ziemię przed zagładą?

Zabawna historia, fajne teksty i interesująca akcja z pewnością oderwą nas od codzienności. Przekonajcie się jak potrafią współpracować ze sobą istoty wykluczone ze społeczeństwa m.in.: profesor Karaluch, wielkich rozmiarów larwa Insectozaurus oraz galaretowaty twór bez mózgu. Ich zmagania obejrzeć możemy w formacie 3D, co jest dodatkową zachętą.

GD Star Rating
loading...
Potwory kontra Obcy (Monsters vs. Aliens), 2.8 out of 5 based on 8 ratings

Oni mają swoje zdanie o filmach

3 komentarze

 1. dominik /

  super ogladalem go w kinie

  GD Star Rating
  loading...
 2. patrycja /

  film świetny śmieszny gorąco polecam !!!

  GD Star Rating
  loading...
 3. Cuddy15 /

  w oryginalnej wersji językowej musi być rewelacyjny zważywszy na obsadę dubbingową…

  GD Star Rating
  loading...

Zostaw komentarz