Oszukać Przeznaczenie 4 (Final destination 4)

Oszukać Przeznaczenie 4 (2009)

thriller
Produkcja: USA
Data premiery: 04.09.2009 (Polska), 26.08.2009 (Świat)
Dystrybutor: Warner Bros. Entertainment Polska Sp. z o. o.

Ile razy można oglądać „Oszukać przeznaczenie”? Oj można, zwłaszcza, jeśli nowa wersja proponuje nam obraz 3D, a tego jeszcze nie mieliśmy okazji podziwiać. Sama fabuła jest identyczna jak poprzednie i bardzo przewidywalna. Grupa nastolatków wybiera się na tor wyścigowy, jeden z nich ma paskudną wizję śmierci i namawia resztę na zrezygnowanie z pobytu na torze. Jak możemy się domyśleć, wizja się sprawdza, a przyjaciele cudem unikają śmierci. Do czasu… bo już za kilka dni śmierć zaczyna gonić ich po mieście wykańczając jednego po drugim.

Sam wstęp wydaje się stereotypowy, ale ze względu na trójwymiarowy obraz warto wybrać się do kina i zobaczyć kilka mocnych scen (wypadające oko w 3D, scena końcowa w multipleksie, w którym aktorzy sami oglądają film 3D itd., itd.). Jeśli jeszcze nie nasyciliśmy się trójwymiarem, to obejrzenie „Oszukać Przeznaczenie 4” powinno być obowiązkowe.

Poza tym film to kicha, jakich mało, krew leje się strumieniami, reżyser zdaje się sądzić, że nie ważne kim jest bohater, jego rodzina, życie ani plany a liczy się tylko to ile bebechów uda się z niego wyciągnąć i pokazać kinomaniakom w 3D. Bo przecież flaki i sterta krwistego mięsa w trójwymiarze to właśnie to, czego nam brakuje… bez komentarza, bo słów ironii i nie konstruktywnej krytyki już na to brak. Ale cóż zrobić, gdy żądza krwi podobno siedzi w każdym z nas i jak twierdzą twórcy filmu, musimy na nią napatrzeć się do syta.

Obsada : Nick Zano jako Hunt, Shantel VanSanten jako Lori, Bobby Campo jako Nick, Haley Webb jako Janet i inni (choć co to za różnica, skoro zamiast aktorskiej gry podziwiać będziemy ich bryzgające po ekranie flaki, w 3D oczywiście…)

Podsumowanie: oglądający film „Oszukać przeznaczenie” w kinie płaczą to ze śmiechu, to z zachwytu nad efektami trójwymiarowymi. I to by było na tyle.

GD Star Rating
loading...
Oszukać Przeznaczenie 4 (Final destination 4), 2.2 out of 5 based on 16 ratings

Oni mają swoje zdanie o filmach

3 komentarze

 1. PATRYCJA /

  ŻAL NIE DA SIE TEGO WŁONDCZYĆ ŻAL DO KWADRATU FILMY Z OSZUKAĆ PRZEZNACZENIA SĄ FAJNE ALE TE GO AKURAT NIE DA SIE WŁĄCZYĆ

  GD Star Rating
  loading...
 2. asia /

  Bo to sa recenzje..:!!!!!!!!

  GD Star Rating
  loading...
 3. wiatrus /

  powiem jedno: Większego kiczu i bardziej idiotycznego filmu w życiu nie oglądałem….
  a troche ich obejrzałem wiec z czystym sumieniem chciałbym podkreślić: NIE SIADAJCIE DO TEGO FILMU…. poprzednie czesci „przeznaczenia” niczym nie zaskakiwały to fabuła w nich była znośna a 4 wygląda tak jakby byla parodią wszystkich 3 wczesniejszych filmów… spodziewałem się przynajmniej czegoś przyzwoitego po tym filmie… nawet te krwiste sceny wyglądają tak jakby miały smieszyć a nie straszyc… PORAŻKA !!!!!!!!!!!!!!

  GD Star Rating
  loading...

Zostaw komentarz