Raj dla par

Raj dla par (2009)

komedia romantyczna
Produkcja: USA
Data premiery: : 2010-01-01 (Polska) , 2009-10-08 (Świat)
Dystrybutor: United International Pictures Sp z o.o.

I znów miało być zabawnie… najnowsza komedia Petera Billingsley’a miała rzucać na kolana poczuciem humoru, ale co najwyżej kilka razy wywołuje uśmiech, a poza tym jest po prostu irytująca. Nic więc dziwnego, że nie cieszy się najlepszą opinią tych, którzy, bądź co bądź, wydali pieniądze na kinowy bilet. Zapowiedzi były świetne i wydawać by się mogło, że film pozwoli nam się nieco zrelaksować, ot – bez wielkich ambicji oczywiście, ale czasem dobra komedia potrafi nieźle odstresować. Niestety, nie w tym przypadku.

Fabuła zapowiadała się ciekawie: pary, na różnym etapie swojego wspólnego życie, kuszone wizją atrakcji, jakie czekają ich na rajskiej wyspie, postanawiają stawić czoła przygodzie i podreperować swoje nadwerężone codziennością związki. A że palmy, szum oceanu i dodatkowe atrakcje są naprawdę ciekawe – wybierają się wspólnie do „Raju dla par„. I? I dalej jesteśmy świadkami głupot, jakich mało.

Związki, które miały się scalić i znów cieszyć radością wspólnego bycia razem – rozpadają się, kłócą, oddalają się od siebie. Rankiem z łóżek wyrywa ich napięty do granic program „dla par”, który błogiego leniuchowania nie ma w swoim menu. Konieczność oglądania siebie nago, przymusowe zadania i rozmowy psychologiczne, które miały łączyć – dzielą z każdym dniem coraz bardziej. Nawet ćwiczenia jogi pod okiem pięknego, wymuskanego i jakże przystojnego instruktora nie potrafią nic zmienić na lepsze. Poczucie humoru? Tak… od czasu do czasu pojawia się jakiś żart, ale żeby pękać ze śmiechu? Zapomnijcie.

Na nie:Raj dla par” nie jest śmieszny, mądry, zabawny, ciekawy, nie relaksuje, nie zwraca uwagi, irytuje, nie ma poczucia humoru, nie wciąga, momentami żenuje.

Na tak: scena nauki jogi z boskim instruktorem.

GD Star Rating
loading...
Raj dla par, 1.5 out of 5 based on 12 ratings

Oni mają swoje zdanie o filmach

2 komentarze

 1. Anna /

  Męcząco głupi. Pare dobrych fragmentów, nic poza tym. Bez przesłania, nawet na relaks sie za bardzo nie nadaje.

  GD Star Rating
  loading...
 2. Piotrek /

  Co tu dużo mówic ten film to najlepszy jaki oglądałem!

  GD Star Rating
  loading...

Zostaw komentarz