Raczek zamierza nakręcić komedię

Tomasz Raczek

Slawek's; Flickr

To kolejna odsłona konfliktu między Raczkiem a twórcami filmu „Kac Wawa”. Krytyk postanowił udowodnić swoim adwersarzom, że do nakręcenia dobrej komedii nie jest potrzebny duży budżet.

W tym celu Tomasz Raczek zamierza sam zasiąść na reżyserskim stołku. Zapowiada, że zdjęcia do filmu rozpoczną się jesienią, a już obecnie trwają konsultacje ze specjalistami, którzy mają dopracować scenariusz pod względem dialogów, dramaturgii, żartów słownych itp. W wakacje w różnych miejscowościach będą odbywały się castingi, ponieważ Raczek w głównych rolach chce obsadzić naturszczyków. Kilka większych gwiazd ekranu przewinie się w tle, jednak to nie na nich krytyk chce oprzeć sukces filmu. Jak twierdzi, dobra komedia obroni się sama, nie musi mieć ogromnego budżetu.

Dla przypomnienia – o co chodzi w konflikcie między Raczkiem a twórcami „Kac Wawa”? Raczek napisał zjadliwą recenzję tego filmu, w której odradził czytelnikom pójście do kina. Producent filmu, Jacek Sajmołowicz, uznał, że w ten sposób krytyk naraził go na milionowe straty i podał go do sądu.

GD Star Rating
loading...

Oni mają swoje zdanie o filmach

Zostaw komentarz