Nowe szczegóły z planu „American Horror Story”. 3 sezon

American Horror Story

Wielbiciele „American Horror Story” wreszcie poznali szczegóły dotyczące kolejnego, trzeciego już sezonu tego serialu. Zgodnie z informacjami, jakie zostały oficjalnie przekazane przez reżysera, Ryana Murphy’ego, trzeci sezon ma nosić podtytuł „Coven” („Zgromadzenie”). Chociaż tak, jak w przypadku pierwszego sezonu „Murder House” oraz drugiego „Asylum”, ta część nie jest połączona z poprzednimi, to jednak po raz kolejny zobaczymy w niej tych samych aktorów.

Poza główną bohaterką graną przez Jessicę Lange, na szklanym ekranie pojawi się również popularna aktorka, zdobywczyni Oscara, Kathy Bates. Co ciekawe, ta druga została zaangażowana z własnej inicjatywy. Sama przyznała, że uwielbia „American Horror Story” i już wcześniej otwarcie mówiła o tym, że bardzo chciałaby w nim wystąpić u boku swojej dobrej znajomej, Jessiki Lange. Ponadto, w następnych odcinkach maja pojawić się Evan Peters oraz Sarah Paulson. Reżyser przyznał, że w tym sezonie powrócą aktorzy, którzy pojawili się już w serii pierwszej.

Poza tym, że Ryan Murphy zdradził tytuł i drobne tajemnice dotyczące obsady, to dodatkowo oświadczył, że fabuła trzeciego sezonu serialu będzie nawiązywała do kultu czarownic, a dokładniej do inicjacyjnej religii misteryjnej o nazwie Wicca. Akcja poszczególnych odcinków będzie natomiast toczyła się we współczesnych czasach. Dodatkowo Murphy zaznaczył, że tym razem scenariusz będzie mniej straszny, ale za to pojawi się w nim więcej humoru.

Twórca zdradził również, że tym razem po raz pierwszy zdjęcia będą kręcone w terenie, a nie tylko w studiu. Część akcji zostanie przeniesiona np. do Nowego Orleanu. Przeniesienie akcji serialu na inny grunt jest nowością w tym serialu. Zarówno pierwsza seria opowiadająca o rodzinie zamieszkującej w nawiedzonym domu, jak też drugi sezon, w którym akcję przeniesiono do zakładu dla psychicznie chorych, były kręcone wyłącznie w studiu.

Pierwsza seria „American Horror Story” wystartowała w telewizji dnia 5 października 2011r. Od tamtego czasu grono miłośników serialu regularnie się powiększa. Statystyki wskazują, że każdy odcinek jest oglądany przez ok. 3 miliony telewidzów. Opowieści z dreszczykiem emocji doczekały się wielu pochlebnych recenzji ze strony krytyków filmowych oraz szeregu nominacji do największych nagród telewizyjnych.

GD Star Rating
loading...
Nowe szczegóły z planu „American Horror Story”. 3 sezon, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Oni mają swoje zdanie o filmach

Zostaw komentarz