Dziewczyna z tatuażem od Davida Finchera

 

Właśnie ukazał się w sieci oficjalny trailer nowego filmu niezwykle płodnego artystycznie Davida Finchera: „The Girl With a Dragon Tatoo”. Reżyser znany jest jako twórca takich hitów jak: „Siedem”, „Social Network”, „Ciekawy Przypadek Benjamina Buttona” czy „Podziemny Krąg”.

Produkcja jest adaptacją bestsellerowej powieści szwedzkiego autora Stiega Larssona pod tym samym tytułem. Jej skandynawską adaptację mieliśmy już okazję poznać kilka lat temu. Obraz ukazał się pod polskim tytułem: „Millenium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet”.

Film to kryminalna opowieść o dziennikarzu, który wraz ze zbuntowaną hakerką próbuje rozwiązać zagadkę tajemniczej śmierci dziewczynki.

Główne role w filmie zagrają Rooney Mara i Daniel Craig. Światowa premiera przewidziana jest na grudzień 2011 roku.

Sądząc z opisów i trailera nowa wersja niewiele będzie się różnić od oryginału Nielsa Ardena Opley’a, ale jak wiadomo film w języku szwedzkim niewiele by zawojował na rynku amerykańskim.

 

Trailer filmu „Dziewczyna z tatuażem”:

GD Star Rating
loading...

Oni mają swoje zdanie o filmach

2 komentarze

 1. Krzysztof /

  Trailer zamieszczony w artykule to trailer do filmu, którego reżyserem jest Niels Arden Oplev. A trailera do wersji, o którym traktuje artykuł brak.

  GD Star Rating
  loading...
 2. TwojeFilmy.pl /

  Bardzo dziękujemy za zwrócenie na to uwagi. Tym razem powinno być już ok 🙂

  GD Star Rating
  loading...

Zostaw komentarz