Już 13 stycznia polska emisja 3. sezonu serialu HBO „Dziewczyny”

serial Dziewczyny

Fanki serialu „Dziewczyny” na pewno będą zachwycone! Już 13 stycznia na kanale HBO będzie można zobaczyć premierowy odcinek 3. sezonu tego uwielbianego serialu. W ten sam poniedziałek wyemitowane zostaną dwa pierwsze odcinki. Pierwszy rozpocznie się o godzinie 23:00, a drugi o 23:30. Dodatkowo, premierowy odcinek będzie odkodowany również w HBO GO. Dostępny będzie tam jednak tylko przez pierwszy miesiąc.

Serial „Dziewczyny” odniósł wielki sukces w Stanach Zjednoczonych, ale podbił też serca Europejek, w tym również Polek. Jego głównymi bohaterkami są młode dziewczyny, które dopiero wkraczają w dorosły świat i starają się znaleźć w nim dla siebie miejsce. Jedną z postaci jest 24-letnia Hannah grana przez Lenę Dunham. To absolwentka szkoły wyższej mieszkająca w Nowym Jorku, która mimo osiągniętego wieku, nie ma ochoty się usamodzielnić. Kiedy pojawiają się pierwsze kłopoty, trudno jest jej się z tym pogodzić, ponieważ po raz pierwszy nie ma wokół swoich przyjaciółek. Niestety, młodzieńcze czasy minęły i teraz każda z nich musi radzić sobie sama.

Przyjaciółkami Hannah są Jessa (Jemima Kirke) oraz Shoshanna (Zosia Mamet). Pierwsza z nich nagle znika i trudno jest nawiązać z nią kontakt, natomiast druga zajęta jest własnymi sprawami, ponieważ akurat przeżywa kryzys w swoim związku. Czy dziewczyny poradzą sobie z kłopotami i wyjdą na prostą, jednocześnie utrzymując dobre dotychczas relacje?

Wcielająca się w główną rolę Lena Dunham to nie tylko aktorka, ale także reżyserka oraz scenarzystka serialu „Dziewczyny”. Jej pomysł na film przypadł do gustu zarówno recenzentom, jak i samym widzom, o czym świadczyć może fakt, że produkcja została nagrodzona m.in. 2 statuetkami Złotych Globów, a także nagrodami BAFTA i EMMY. Poza wspomnianymi odtwórczyniami głównych ról, na ekranie pojawiają się również Allison Williams, Adam Driver czy Alex Karpovsky.

Premiera pierwszego sezonu serialu „Dziewczyny” miała miejsce dwa lata temu na kanale HBO. Od tamtej pory liczba jego fanek regularnie wzrasta. Sama Lena Dunham została uznana za jedną z najbardziej wpływowych osób na świecie, zajmując miejsce w pierwszej setce rankingu magazynu „Time”. Przy okazji, jest jedną z najbardziej znanych twarzy młodego pokolenia. Wszystko dzięki temu, że tysiące młodych kobiet na całym globie utożsamia się ze stworzonymi przez nią bohaterkami.

[youtube]http://youtu.be/9LfrwaR3Oxo[/youtube]

GD Star Rating
loading...

Oni mają swoje zdanie o filmach

Zostaw komentarz