Human Traffic – recenzja filmu

Human Traffic

Recenzja filmu: Human Traffic

dramat, film muzyczny, komedia
Reżyseria: Justin Kerrigan
Produkcja: Irlandia, Wielka Brytania
Premiera: 12.05.2000 (Polska) 04.06.1999 (świat)

Pobierając ten film byłem pewien, że jest to jeden z tych, które można przyrównać do serii „American pie”. Pomyliłem się. Choć jest to komedia, to nie golizna i popisy stanowią tu o dawce humoru.

Na początek twórca przedstawia nam po kolei głównych bohaterów przygody, są nimi: impotent popadający w paranoje, murzyn nieustannie zazdrosny o swoją dziewczynę, ćpun oraz dwie lubiące dobrą zabawę kobiety. Oczywiście większość wolnego czasu spędzają oni na imprezach różnego typu. Na tym też opiera się głównie akcja tego filmu. Zachowania bohaterów po ecstasy oraz ich „inteligentne” rozmowy, mogą doprowadzić do pojawienia się uśmiechu na twarzy widza. Oglądając do tego momentu szczerze mówiąc myślałem, że to jedyny cel tego filmu. I znowu się pomyliłem…

„Human Traffic” na pewno nie jest pierwszym obrazem o imprezach. Nie można jednak odmówić mu oryginalności. Choć temat zabaw jest tu przewodni, to oprócz samych imprez pokazuję on też skutki naszych zachowań jednocześnie starając się czegoś nauczyć. Ciekawy jest też sposób nagrania tego filmu oraz pokazywanie danych sytuacji z różnych perspektyw. Jeśli szukasz czegoś „dziwnego” z lekką dawką humoru, to polecam. Jeśli natomiast chcesz się pośmiać z penisa w cieście… raczej odradzam.

Autor: Marcin

Obejrzyj trailer filmu „Human Traffic”.

GD Star Rating
loading...

Oni mają swoje zdanie o filmach

Zostaw komentarz