„Filmowe Laborki” – laboratorium w obiektywie

filmowe laborki plakat - konkurs filmowy

Dosyć historii, miłości, rozstań, akcji, napadów, ucieczek, bójek, zaskakujących zwrotów… czas skierować obiektyw kamery na laboratoryjny stół! UMCS organizuje konkurs na film pokazujący przebieg dowolnego eksperymentu.

O tym, że nauka jest piękna i fascynująca, wie każdy, kto poświęcił jej choć trochę czasu. Jeśli potrafisz spojrzeć na wnętrze laboratorium w wyjątkowy sposób, „Filmowe Laborki” są konkursem dla ciebie. Do 31 lipca 2012 roku masz czas, aby wrzucić na YouTube’a opatrzony konkursowym opisem film pokazujący przebieg i wynik dowolnego eksperymentu (film należy dodatkowo zgłosić do organizatora). Maksymalna długość nagrania to 300 sekund. W konkursie wziąć mogą udział studenci szkół wyższych oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.

Więcej informacji oraz regulamin znajdziesz na stronie konkursu.

AKTUALIZACJA (30 lipca 2012)A

W związku z dużą ilością próśb o przedłużenie terminu nadsyłania prac, organizatorzy zdecydowali się wprowadzić zmiany:

W związku z napływającymi prośbami dot. przedłużenia terminu nadsyłania zgłoszeń na konkurs pt. „Filmowe Laborki” organizowany przez Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, informujemy o następujących zmianach:

  • nowy termin nadsyłania filmów: 30.08.2012 r.
  • wybór finalistów: 15.09.2012 r.

Głosowanie internautów na portalu YouTube potrwa od 15.09. 2012 r. do 10.10.2012 r., zaś ogłoszenie wyników odbędzie się 15.10.2012 r.

GD Star Rating
loading...

Oni mają swoje zdanie o filmach

Zostaw komentarz