Premierowy pokaz „Prometeusza” w Multikinie

Prometeusz - premiera

[INFORMACJA PRASOWA]

W nocy z 19 na 20 lipca we wszystkich kinach sieci Multikino będzie można podczas specjalnego pokazu obejrzeć pierwszy seans „Prometeusza” – nowego filmu w reżyserii Ridleya Scotta.

Jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji 2012 roku, już 20 lipca będzie można zobaczyć na ekranach kin. Wszystkich, którzy chcą jako pierwsi obejrzeć najnowszy film science fiction wyreżyserowany przez Ridleya Scotta, Multikino zaprasza na specjalne pokazy, które odbędą się w nocy z 19 na 20 lipca.

Na wielkim ekranie w rolach głównych zobaczymy niezapomnianą z trylogii „Millennium” Noomi Rapace, Charlize Theron, która ostatnio wcieliła się w rolę królowej w „Królewnie Śnieżce i Łowcy” oraz Michaela Fassbendera, który grał w „Bękartach wojny” oraz w „X-Men: Pierwsza klasa”.

Reżyser legendarnego „Łowcy androidów” wprowadzi nas w świat nowej mitologii. Akcja filmu będzie nawiązywała do wątków słynnej serii o Obcym i rozegra się na statku kosmicznym Prometeusz. Załoga, która wsiądzie na jego pokład trafi do najmroczniejszych zakątków wszechświata…
Bilety na przedpremierowe pokazy we wszystkich, 26 kinach sieci Multikino już są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.multikino.pl.
Więcej informacji można znaleźć również na stronie www.multikino.pl

GD Star Rating
loading...

Oni mają swoje zdanie o filmach

Zostaw komentarz