Madagaskar 3 już 3 sierpnia (w Multikinie)

twojefilmy

W 2009 roku „Madagaskar 2” bił rekordy popularności. Już w najbliższy piątek, 3 sierpnia, dowiemy się, czy kolejna część przygód Alexa, Glorii, Martiego i Melmana od początku będzie miała tak dużą widownię, jak poprzednia i finalnie zgromadzi w kinach ponad 2,2 mln widzów.

Próba powrotu do Nowego Jorku nadal trwa… Lew Alex z najlepszymi przyjaciółmi: Glorią, Martim i Melmanem również w trzeciej części kultowej, familijnej animacji robią wszystko co w ich mocy aby dotrzeć do Ameryki. Jednak tym razem sprawy się wyjątkowo komplikują, a czterech wyjątkowych bohaterów filmu ma do przebycia całą Europę. Aby niezauważenie lew, żyrafa, hipopotam oraz zebra pokonały cały kontynent przyłączają się do trupy cyrkowej. W przygodzie towarzyszy im również król Julian oraz niezastąpione pingwiny.

„Madagaskar 3” typowany jest na największy przebój kinowy roku. Głównych bohaterów dubbingowali najlepsi polscy aktorzy. Jako Alexa usłyszymy Artura Żmijewskiego, głosu Glorii użyczyła Małgorzata Kożuchowska, a Malemanowi Piotr Adamczyk. Ponadto Jarosław Boberek będzie dubbingował kultową postać króla Juliana.

Bilety na premierowe pokazy we wszystkich, 26 kinach sieci Multikino będzie można kupić w kasach kin oraz zarezerwować lub kupić na stronie www.multikino.pl.

Więcej informacji można znaleźć również na stronie www.multikino.pl

GD Star Rating
loading...

Oni mają swoje zdanie o filmach

Zostaw komentarz