Legalna blondynka (Legally Blonde)

Legalna blondynka

Legalna blondynka (2001)

komedia romantyczna
Reżyseria: Robert Luketic
Produkcja: USA
Data premiery: 2002-02-01 (Polska), 2001-07-13 (Świat)
Dystrybutor: Syrena EG

„Legalna blondynka” to komedia romantyczna o pięknej blondynce z Kaliforni, Elle Woods, której w życiu nie brakuje niczego. Jest przewodniczącą bractwa, dziewczyną Hawaiian Tropic, a przede wszystkim jest szczęśliwie zakochana z Warnerze. Jedyne na co czeka to oświadczyny na najbliższej randce. Jak się okazuje, wymarzona randka burzy jej cały plan, ponieważ niedoszły narzeczony oświadcza jej, że z nią zrywa. Jako przyszły prawnik i polityk nie może sobie przecież pozwolić na to, aby obok niego znajdowała się mało poważna i zbyt typowa blondyneczka.

W pierwszym momencie Elle nie wie co robić. Jednak jako dziewczyna, która zawsze dostaje to czego chce, postanawia iść w ślady Warnera i wybrać się na… studia prawnicze. Początkowo nawet jej koleżanki podchodzą do pomysłu jak do zwykłej zabawy, a wśród osób na studiach również nie jest traktowana poważnie. Elle postanawia pokazać na co ją stać i nawet poznanie obecnej dziewczyny Warnera nie podcina jej skrzydeł.

Oglądanie „Legalnej blondynki” zapewni każdemu sporo śmiechu i optymizmu. Polecam ten film zarówno na babskie wieczory, jak i na poprawę nastroju w samotności.

GD Star Rating
loading...
Legalna blondynka (Legally Blonde), 3.0 out of 5 based on 14 ratings

Oni mają swoje zdanie o filmach

2 komentarze

  1. ten chlopak co cie zucil to glupi jest tako ladno dzewczyne zucic

    GD Star Rating
    loading...

Zostaw komentarz