Herosi (Heroes)

Herosi
Herosi (2006)

dramat, thriller, sci-fi, serial
Produkcja: USA
Data premiery: 2006-09-25 (Świat)
Dystrybutor: TiM Film Studio

Herosi” to serial telewizyjny bijący w Ameryce rekordy popularności, który prześcignął nawet, przynoszące duże zyski, „Gotowe na wszystko„. Jego pomysłodawcą był Tim Kring, który doskonale utrzymał „Herosów” w klimacie komiksu, jednocześnie nie nadając im typowego dla takich produkcji, groteskowego, hollywoodzkiego rozmachu, który często, zamiast zachwycać, zwyczajnie bawi widza swoją płytkością.

Głównymi bohaterami serialu są z pozoru zwyczajni ludzie, którzy pewnego dnia odkrywają nadprzyrodzone moce, jakimi zostali obdarzeni. W ten sposób poznajemy Petera Petrelli – pielęgniarza, który potrafi przejmować i wykorzystywać moce innych, jego brata – lewitującego kandydata do kongresu, Niki Sanders – striptizerkę i matkę dziesięcioletniego chłopczyka, która ma rozdwojenie osobowości, Hiro Makamurę – Japończyka potrafiącego kształtować czas według własnego uznania, Claire Bennet – cheerleaderkę z Odessy, której ciało samo się regeneruje oraz Isaaca Mendera – malarza, który w swoich narkotycznych wizjach odkrywa i przelewa na płótno przyszłość świata, który ma zostać zniszczony w ciągu dwóch miesięcy, chyba że… cheerleaderka zostanie ocalona.

W pracach nad serialem była przerwa ze względu na strajk scenarzystów, jednak emisję wznowiono w tym roku trzygodzinnym odcinkiem trzeciej serii. Od tej pory wyszło już kilka odcinków trzeciej serii, w której pojawiają się nowe postacie, a akcja przyjmuje nieprzewidywalny kierunek.

Nie tylko cała oprawa serialu i kreacje aktorskie, ale też zaskakująca fabuła sprawiają, ze „Herosi” warci są poświęcenia odrobiny czasu, który na pewno nie będzie czasem straconym.

GD Star Rating
loading...
Herosi (Heroes), 2.0 out of 5 based on 11 ratings

Oni mają swoje zdanie o filmach

3 komentarze

 1. Marta /

  Jestem w trakcie oglądania już 3 serii Herosów i nigdy bym nie przypuszczała, że akcja tak bardzo się rozkręci. Wszystko się pozmieniało – kto był na początku dobry, teraz stanowi największe zagrożenie. Kto był zły, nagle chce ocalić świat i tylko mój ulubieniec się nie zmienił 😉

  GD Star Rating
  loading...
 2. Jeszcze nie ogladalem ale trzeba bedzie !

  GD Star Rating
  loading...
 3. mac /

  oglądnąłem jeden sezon. o ile na początku byłem zachwycony, o tyle pod koniec… e, co tu dużo gadać – po drugi sezon nie sięgnę.:)

  GD Star Rating
  loading...

Zostaw komentarz