Jak upolować faceta

Jak upolować faceta - recenzjaRecenzja filmu: Jak upolować faceta (One for the Money)

komedia, film kryminalny
Reżyseria: Julie Anne Robinson
Scenariusz: Liz Brixius, Stacy Sherman, Karen Ray
Premiera: 09.03.2012 (Polska) 27.01.2012 (świat)
Produkcja: USA

Komedia kryminalna będąca lekkim filmem, na którym jedni się uśmieją, inni zaczną ziewać. Nie ma wątpliwości co do tego, że scenariusz jest całkiem ciekawy, a jednak spodoba się pewnie tylko prawdziwym wielbicielom komedii.

Stephanie Plum to 30-letnia kobieta (Katherine Heigl), której ostatnio nie wiedzie się w życiu. Jest po rozwodzie, straciła pracę. W desperacji, chcąc zarobić na życie postanawia zostać łowcą nagród. Już na samym początku dostaje naprawdę trudne zadanie. Ma zająć się wytropieniem bandyty poszukiwanego za morderstwo (Jason O’Mara).

Kiedy okazuje się, że jest nim jej znajomy ze szkoły, który niegdyś złamał jej serce, Stephanie jest pewna, że zrobi wszystko, by schwytać go i dać mu nauczkę. Ma jej w tym pomóc doświadczony łowca, Ranger (Daniel Sunjata) oraz jej przyjaciele. Jednak szybko okazuje się, że wykonanie zlecenia nie będzie takie proste, a przed poszukiwaczami naprawdę długa droga do zdobycia pieniędzy.

Komedia, jak komedia. Ot, taka sobie, dla tych, którzy chcą coś obejrzeć, nie skupiając się zanadto na akcji. Wnikliwi szybko ustalą, jakie będzie zakończenie. Aktorzy wypadają średnio. Ładna buzia Katherine Heigl to jeden z większych atutów. Trudno dopatrywać się zbyt wielu pozytywów.

Ni to prawdziwa, rozbrajająca komedia, ni to trzymający w napięciu kryminał.

Ze scenariuszem pewnie można było trochę pokombinować i nakręcić lepszy film, ale „Jak upolować faceta” Julie Anne Robinson naprawdę nie ma w sobie niczego szczególnego.

Nie zaszkodzi obejrzeć, ale też produkcja nie jest obowiązkową pozycją na liście filmów, które każdy powinien obejrzeć. To coś dla miłośników gatunku, ale raczej nie wciągnie tych, którzy do komedii podchodzą z rezerwą.

Jak upolować faceta film 1

 

Jak upolować faceta film 2

 

Jak upolować faceta film 3

 

Jak upolować faceta film 4

 

Obejrzyj zwiastun filmu „Jak upolować faceta”.

GD Star Rating
loading...

Oni mają swoje zdanie o filmach

Zostaw komentarz