Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej

Borat

Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej (2006)

Komedia

Produkcja: USA
Data premiery: 2006-11-24 (Świat)
Dystrybutor: KINO – CinePix

Borat” Borat Sagdiyev postać grana przez angielskiego komika Sache Baron Cohena jest popularnym reporterem telewizyjnym w Kazachstanie. Rząd wysyła go razem z producentem Azamatem Bagatowem do stanów zjednoczonych by tam stworzyli film dokumentalny o Amerykańskiej kulturze i zwyczajach by ludziom w Kazachstanie żyło się lepiej i dostatniej.

Pierwszym miejscem które odwiedzają jest Nowy Jork – Borat poznaje tam amerykańskie poczucie humoru. Podczas oglądania serialu „Słoneczny patrol” Borat zakochuje się w bohaterce serialu C.J Parker (Pamela Anderson) pochodzącej z Californi, decyduje się przemierzyć cały kraj, by pojechać do Californi i wziąć Pamele do Kazachstanu jako swoją żonę. Podczas swojej podróży poznaje prawdziwych ludzi w prawdziwych sytuacjach.

Film ogólnie jest bardzo śmieszny i powstał głownie po to by rozbawiać. Na samym początku filmu mamy przyjemność usłyszeć polski zwrot wypowiadany przez Borata „Jak się masz”, który z jego akcentem wypadł naprawdę nieźle. Jedną z ciekawszych scen występujących w filmie jest spotkanie bohatera z Pamelą Anderson które zostało nakręcone bez informowania wcześniej Pameli. Film godny polecenia dużo śmiechu i zabawy.

GD Star Rating
loading...
Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej, 2.6 out of 5 based on 13 ratings

Oni mają swoje zdanie o filmach

2 komentarze

 1. mac /

  zagadnięta przez Borata Ameryka opowiada o samej sobie. czasami są to historie zabawne, czasami obrzydliwe, a czasami żenujące. czyli zakres emocji standardowy dla Barona Cohena.

  GD Star Rating
  loading...
 2. no ja nie ? /

  no też tak sądze onanizm to jest jedna z pozytywnych cech

  GD Star Rating
  loading...

Zostaw komentarz