6 i 7 część „Szybkich i wściekłych” – jak oni to połączą?

Szybcy i wściekli 6

Szósta i siódma część filmu „Szybcy i wściekli” ma pojawić się już za kilka miesięcy. To świetna informacja dla wszystkich miłośników kina akcji i szybkich samochodów. Co tym razem szykują dla nas twórcy tej – kultowej już – serii? Co prawda, wszystkie szczegóły dotyczące nowych filmów opowiadających historię nieokiełzanych kierowców, których największą pasją jest szybka i niebezpieczna jazda, wciąż jeszcze nie są znane, to jednak wiadomo, że szósta część ma być wstępem do tej siódmej. Oczywistym jest również, że tak, jak i w poprzednich filmach, tak i w kolejnych nie zabraknie wspaniałych maszyn, przystojnych kierowców oraz pięknych kobiet.

Mimo braku wieści od producentów, niektórym udało się już poznać detale na temat tego, w jaki sposób połączona zostanie fabuła szóstej części z historią przedstawianą w części siódmej. Jak podają niektóre źródła, w końcówce szóstej części pojawić mają się dwa, ścigające się ze sobą samochody. W pewnym momencie, obok nich pojawi się jeszcze trzecie auto marki Mercedes. Uderzy ono w prowadzoną przez Hana (Sung Kang) Mazdę RX-7. Kiedy Han zostanie uwięziony w swoim zniszczonym samochodzie, okaże się, że za kierownicą Mercedesa siedział Ian (Jason Statham), czyli starszy brat Owena Shawa (Luke Evans). Jak można połączyć tę scenę z poprzednimi filmami oraz z planowaną kontynuacją? Otóż wspomniany Ian zabije Hana. Przy okazji, dojdzie do eksplozji, która w dużej mierze ma przypominać podobną scenę, która pojawiła się w trzeciej części „Szybkich i wściekłych”. W dalszej kolejności, Ian skontaktuje się z dobrze znanym miłośnikom filmu Domem (Vin Diesel). Uświadomi go, że chociaż nie mieli jeszcze okazji, aby się poznać, to wkrótce ulegnie to zmianie. Na tym zakończy się szósta część serii.

Natomiast siódmy obraz z całego cyklu rozpocznie się od momentu, w którym znany już widzom z szóstki Ian postanowi zemścić się na wszystkich tych, którzy zniszczyli jego brata, Owena. Chociaż informacje przekazane dotychczas przez portal Ain’t It Cool nie są oficjalnie potwierdzone przez twórców obu filmów, to jednak już niedługo widzowie będą mieli okazję je zweryfikować. Szósta odsłona „Szybkich i wściekłych” ma pojawić się w kinach za kilka miesięcy. Jej światowa premiera przewidziana jest na 24 maja bieżącego roku. Zapewne kilka miesięcy później na ekrany kin trafi jej następczyni.

GD Star Rating
loading...
6 i 7 część „Szybkich i wściekłych” – jak oni to połączą?, 4.5 out of 5 based on 2 ratings

Oni mają swoje zdanie o filmach

Zostaw komentarz