Randka w ciemno

Randka w ciemno

Randka w ciemno (2010)

komedia
Produkcja: Polska
Data premiery: 2010-02-05 (Polska) , 2010-02-05 (Świat)
Dystrybutor: Kino Świat

Miało być śmiesznie, a wyszło jak zawsze. Borys Szyc, wciąż jeszcze na fali „Wojny polsko-ruskiej” ,spróbował swoich sił w komedii, i choć kreacja, jaką stworzył była całkiem przyzwoita, to sam film trąci tandetą, a poczucie humoru, jakim miał tryskać rozbawia doprawdy niewielu.

Cóż, trudno oczekiwać rewelacji po fabule, która jest od początku przewidywalna, podobnie jak po polskim poczuciu humoru, które w ostatnich latach mocno się przytępiło.

Karol, główny bohater, w którego rolę wciela się Borys Szyc, w wyniku nader idiotycznego zakładu z kumplami bierze udział w programie „Randka w ciemno”. Brzmi śmiesznie? Niestety tylko brzmi. Karol, pewien swojego nieodpartego uroku, wygrywa (a jakżeby inaczej) i rusza w egzotyczną podróż z Majką. Oczywiście smaczku całej historii miała dodawać towarzysząca im dziennikarka, która dla hitu transmisyjnego nie cofnie się przed niczym i kamerzysta, którego zadaniem jest uwiecznienie podróży „zakochanych”

Teoretycznie można było zrobić z samego pomysłu film ciekawy i śmieszny, ale niestety twórco „Randki w ciemno” się to nie udało. Wyszło dość ckliwie, romantycznie, z ledwie kilkoma momentami uśmiechu na ekranie. Jednym zdaniem: kicz, który premierę dziwnym trafem ma akurat wtedy, gdy zbliża się okres walentynek, a zakochani wybierając się do kina stawiają na przesłodzone plakaty, reklamę telewizyjną i hitowe zapowiedzi.

Bez złośliwości – wyjście na film „Randka w ciemno” to naprawdę strata czasu i pieniędzy.

GD Star Rating
loading...
Randka w ciemno, 2.3 out of 5 based on 9 ratings

Oni mają swoje zdanie o filmach

3 komentarze

  1. Kludia /

    Mi sie tam podobało 😉

    GD Star Rating
    loading...

Zostaw komentarz