Letnie Studium Scenopisarskie (TCK, kino Olbrzym)

Letnie studium scenopisarskie

Wszystkim chętnym proponujemy 3 – dniowy LETNIE STUDIUM SCENARIOPISARSKIE, który poprowadzą specjaliści – twórcy i ludzie filmu. W trakcie łącznie 15 – godzinnego cyklu zajęć dowiesz się, skąd wziąć pomysł na film, serial, program telewizyjny czy videobloga. Jak pomysł rozwinąć, skorygować, uczynić go atrakcyjniejszym, jak go „sprzedać” i jak odnaleźć się w świecie filmu czy produkcji telewizyjnych lub internetowych. Jak oglądając współczesne kino czy seriale można jednocześnie pobudzać własną kreatywność i „szlifować” mnożące się pomysły.

8.07 – poniedziałek

10:00 – 15:00 LETNIE STUDIUM SCENARIOPISARSKIE: Cezary Nowicki (reżyser)
Jak to się zaczyna, czyli od POMYSŁU do SCENOPISU. Scenariusz filmowy czy telewizyjny? Jak zadebiutować?

9.07 – wtorek
10:00 – 15:00 LETNIE STUDIUM SCENARIOPISARSKIE: Magdalena Wleklik (scenarzystka, reżyserka)
Serial czy telenowela? Fabuła, sztuka dokumentu czy docusoap? A może własny videoblog…?

10.07 – środa
10:00 – 15:00 LETNIE STUDIUM SCENARIOPISARSKIE: Jakub Pudełko (filmoznawca, menedżer kultury, przewodniczący DKF „Olbrzym”)
FILMOWA ANATOMIA. Od inspiracji do analizy, czyli w jaki sposób wykorzystać twórczo współczesne kino i seriale?

Po zakończeniu studium uczestnicy otrzymują specjalne ZAŚWIADCZENIA sygnowane przez Polską Federację Dyskusyjnych Klubów Filmowych i DKF „Olbrzym” (nominowany za 2011 rok do Nagrody POLSKIEGO INSTYTUTU SZTUKI FILMOWEJ). Zaświadczenia wydawane będą osobno z każdego dnia. Nie trzeba być obecnym przez wszystkie 3 dni studium. Każdy dzień to inny temat, inna forma i inna osoba prowadząca.

GD Star Rating
loading...

Oni mają swoje zdanie o filmach

Zostaw komentarz