Premiera Take Me 14 (informacja prasowa)

Take Me 14 okładka

PREMIERA TAKE ME 14 Port Out Starboard Home

Szykowny, snobistyczny, wykwintny, stylowy… Akronim POSH rozbudza w nas marzenia o luksusie i wyszukanym stylu zaprawionym subtelną domieszką nonszalancji.

Co przybliży Was do bycia POSH, nawet jeśli torebka od Prady lub najnowszy model Rolexa przekraczają Wasze finansowe możliwości? Zapraszamy do lektury nowego numeru magazynu TAKE ME.

Podobno o gustach się nie rozmawia, bo jest to indywidualna sprawa każdego z nas, jednak istnieją kobiety, których urodę trudno podważyć. Należy do nich jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich top modelek, która stale pnie się na szczyty światowych wybiegów. Tylko u nas znajdziecie wysublimowane fotografie Moniki JAC Jagaciak autorstwa Igora Drozdowskiego. „Movie Steals” to jeden z sześciu edytoriali, jakie możecie znaleźć w nowym numerze TAKE ME.

O wyznaczniki nieprzemijającego stylu oraz źródła inspiracji zapytaliśmy między innymi Macieja Zienia oraz ceniących prostotę i minimalizm Boom Architects czyli Magdę Wąsowicz-Gnatkowską oraz Bartka Gnatkowskiego. O istotnej roli dobrze zaprojektowanej przestrzeni publicznej opowiedziała nam Karolina Tylka.

Być POSH oznacza nie tylko dbałość o wygląd, ale i erudycję oraz obeznanie w świecie szeroko pojętej kultury i sztuki. W TAKE ME 14 znajdziecie zatem ekskluzywny wywiad z fotoreporterem – Chrisem Niedenthalem, rozmowę z twórcą instalacji na Dworcu Centralnym w Warszawie – Jarosławem Flicińskim, a także recenzję książki „S.Z.T.U.K.A.” wprowadzającej najmłodszych w arkana sztuki współczesnej. Do świata wyrafinowanych dźwięków zabierze Was natomiast grunge’owy duet Natalia Safran i Mikołaj Mick Jaroszyk oraz wielka nadzieja polskiej muzyki awangardowej Wacław Zimpel.

Ladies and Gentlemen, welcome on board!

TAKE ME 14 od 9 marca w sprzedaży w całym kraju!

GD Star Rating
loading...

Oni mają swoje zdanie o filmach

Zostaw komentarz