Plotki rozwodowe: Cruise & Holmes

[Waponi, flickr.com]

[Waponi, flickr.com]

Przez pewien czas małżeństwo Toma Cruise’a i młodziutkiej Katie Holmes wydawało się idealne. Byli ze sobą przez pięć lat, mieli córeczkę Suri. Początki były bardzo romantyczne – zaręczyny na wieży Eiffla, ślub w jednym z włoskich zamków, słodkie objęcia i pocałunki przed obiektywami fotoreporterów. Niestety, nie zawsze było tak pięknie.

W ich związku coś zaczęło się psuć, kiedy aktor dołączył do sekty scjentologów i coraz bardziej ortodoksyjnie stosował się do jej założeń. Wymógł na Katie, by również dołączyła do sekty, bardzo ingerował w życie żony i córki, starając się, by obie żyły w duchu scjentologii. W prasie pojawiły się pierwsze plotki o rozstaniu, jednak nie wszyscy brali je na serio. Kiedy do Toma Cruisa dotarł oficjalny pozew o rozwód nawet on sam był zaskoczony. Katie Holmes złożyła papiery rozwodowe 29 czerwca ubiegłego roku. Jako powód rozstania podała różnice, których nie da się pogodzić. Tom przebywał wtedy na Islandii, gdzie promował swój najnowszy film. Rozwód słynnej pary zakończył się dość szybko. Papiery rozwodowe zostały podpisane już 20 sierpnia przed sądem w Nowym Jorku. Prawo do opieki nad Suri przyznano matce, jednak ojciec może utrzymywać z nią stały kontakt. Oczywiście zasądzono również bajecznie wysokie alimenty na jej rzecz. Ostatecznie para rozstała się w przyjacielskich stosunkach i zobowiązała się do utrzymywania stałego kontaktu dla dobra dziecka.

Aktor długo nie chciał rozmawiać o całej sprawie, dopiero niedawno przerwał milczenie i udzielił wywiadu prasie. Wyznał wtedy, że to, że Katie od niego odeszła było dla niego ogromnym zaskoczeniem. Rozstanie skłoniło go do refleksji nad życiem i sobą samym. Nie wiadomo, jakie były rezultaty tych przemyśleń i czy aktor doszukuje się w sobie jakiejkolwiek winy za rozstanie. Co ciekawe, sekta, do której wciąż należy Tom Cruise nie pozwoli mu zbyt długo cieszyć się wolnością. Podobno jej członkowie podjęli już działania mające na celu znalezienie nowej żony dla aktora. Dotychczas był on żonaty już trzy razy – z Nicole Kidman, Mimi Rogers i Katie Holmes. Ta ostatnia do końca nie pogodziła się z wiarą męża. Tuż po rozwodzie wróciła do religii katolickiej i wymogła na Cruisie obietnicę, że ich wspólne dziecko nie będzie wychowywane w duchu scjentologii. Trudno więc oprzeć się wrażeniu, że kontrowersyjna religia, którą wybrał aktor była jednym z powodów ich rozstania.

GD Star Rating
loading...
Plotki rozwodowe: Cruise & Holmes, 4.0 out of 5 based on 1 rating

Oni mają swoje zdanie o filmach

Zostaw komentarz