Kobiety pragną bardziej (He’s Just Not That Into You)

Kobiety pragną bardziej
Kobiety pragną bardziej (2009)

komedia romantyczna
Produkcja: HolandiaNiemcy, USA
Data premiery: 2009-02-20 (Polska), 2009-02-06 (Świat)
Dystrybutor: Warner Bros. Entertainment Polska Sp. z o. o.

Twórcy „Seksu w wielkim mieście” stworzyli wspaniałą, doskonale sprzedającą się powieść „Kobiety pragną bardziej„, która doczekała się ekranizacji. Film ten jest historią o młodych ludziach, 30-35-letnich, poszukujących miłości, a jednocześnie gubiących się w zawiłościach świata uczuć.

Kilka historii, prawdziwy kalejdoskop postaci, wszystko buduje się na obraz współczesnego człowieka, zagubionego w tym pędzącym świecie. Jest tam, m.in.: Mary (Drew Barrymore), zawierająca większość znajomości przez Internet, mająca konta na wielu portalach „łączących ludzi” i zapominająca o realnym świecie – tak częsta sytuacja w dzisiejszych czasach… Postacie są ze sobą powiązane. Mamy początkującą piosenkarkę (Scarlett Johansonn), w której zakochuje się dwóch mężczyzn: samotny, będący obiektem westchnień Gigi (Ginnifer Goodwin) oraz Ben (Bradley Cooper), zdradzający swoją żonę, Janine (Jennifer Connelly), która zastanawia się czy go nie zostawić. Uwagę zwraca obsada filmu, gdyż oprócz wymienionych aktorów, oglądamy również Jennifer Aniston, Bena Affleck’a, Justina Long’a czy też Bradleya Cooper’a.

Kobiety pragną bardziej” to niezwykle optymistyczny film o poszukiwaniu miłości, ukazujący wiele jej aspektów. Polecam każdemu, ponieważ, nawet jeżeli film go nie zachwyci, to na pewno wprawi w dobry nastrój i wywoła uśmiech na twarzy.

 

Obejrzyj zwiastun filmu „Kobiety pragną bardziej”.

GD Star Rating
loading...
Kobiety pragną bardziej (He’s Just Not That Into You), 1.8 out of 5 based on 8 ratings

Oni mają swoje zdanie o filmach

Zostaw komentarz