Gwiazda Chrisa Hemswortha świeci coraz jaśniej

Chris Hemsworth

Eva Rinaldi Celebrity and Live Music Photographer, flickr

Chris Hemsworth – przystojny, świetnie zbudowany, z dużym potencjałem, czyli idealny materiał na hollywoodzką gwiazdę. Nic dziwnego, że jego kariera nabiera takiego tempa. W samym tylko listopadzie do polskich kin trafią dwa filmy z jego udziałem. Miłośnicy superbohaterów i fantastycznych historii już rezerwują bilety na „Thor: Mroczny świat”, w którym Hemsworth walczy o porządek we wszechświecie, a wielbiciele bardziej przyziemnych filmów i szybkich maszyn nie mogą doczekać się „Wyścigu”, w którym australijski przystojniak wcielił się w postać słynnego rajdowca i odwiecznego rywala Nikiego Laudy, Jamesa Hunta. Premiera obu obrazów już 8 listopada.

30-letni Chris Hemsworth jest ostatnio bardzo zapracowany. 31 maja tego roku polską premierę miał film „W ciemność: Star Trek”, w którym zagrał Georga Kirka. Natomiast już na przyszły rok planowane są kolejne premiery obrazów z jego udziałem. Obecnie pracuje nad trzema produkcjami. Na rok 2015 przewidziano następne dwa filmy, w których zobaczymy jednego z 10 aktorów uznanych w tym roku za najprzystojniejszych na świecie. Będą to głównie kontynuacje filmów, w których Hemsworth już wystąpił. W 2015 r. na ekrany kin wejść ma dalszy ciąg historii przedstawionej w „Królewnie Śnieżce i Łowcy”, w której Australijczyk zagrał Łowcę, a niedługo później ukazać ma się następna część cyklu o superbohaterach „Avengers: Age of Ultron”.

Żeby jednak widzowie nie znudzili się niezniszczalnym Chrisem Hemsworthem, aktor zdecydował się zagrać także w dwóch dramatach. Pierwszy z nich to kryminalny „Cyber” kręcony przez świetnego Michaela Manna znanego z takich filmów, jak „Gorączka” czy „Wrogowie publiczni”. Kolejnym będzie „Heart of the Sea” w reżyserii równie znanego Rona Howarda, który nakręcił m.in. „Piękny umysł” czy „Kod da Vinci”. Z tym drugim Hemsworth spotka się już po raz kolejny, bo wspólnie pracowali przy wspomnianym „Wyścigu”.

Sądząc po recenzjach wystawianych filmom, w których pojawił się dotąd Chris Hemsworth, sprawdza się on głównie jako superbohater, więc jego role w dramatach z pewnością spotkają się z dużym zainteresowaniem fanów. Szczególnie ciekawie zapowiada się oparty na faktach „Wyścig”, który zebrał pochlebne recenzje zagranicą. Hemsworth mógłby natomiast zapomnieć o horrorach, bo ani „Wyspa strachu”, ani „Dom w głębi lasu” nie spotkały się z dobrym odbiorem i zostały doszczętnie skrytykowane.

GD Star Rating
loading...
Gwiazda Chrisa Hemswortha świeci coraz jaśniej, 5.0 out of 5 based on 2 ratings

Oni mają swoje zdanie o filmach

Zostaw komentarz