Kac Vegas (The Hangover)

Kac Vegas
Kac Vegas (2009)

komedia
Produkcja: USA, Niemcy
Data premiery: 07-08-2009 (Polska), 05-06-2009 (Świat)
Dystrybutor: Warner Bros

Obrazoburczy, momentami bawiący do łez, a chwilami żenujący beznadziejnością „Kac Vegas” to komedia dla tych, którzy na chwilę chcą zapomnieć o poprawności politycznej i poddać się nieskrępowanemu szaleństwu, bez żadnych zobowiązań, zasad i wyrzutów sumienia. Niestety, takie rzeczy to tylko na dużym ekranie i „Kac Vegas” jest tego idealnym przykładem.

Temat i fabuła tak proste, aż momentami kłują w oczy, choć nie można odebrać temu filmowi kilku śmiesznych scen, a osobom po kilku głębszych może się nawet wydać, że cały film jest istną galerią śmiechu i dobrego humoru.

Ci, którzy obejrzą film na trzeźwo, pamiętając o zdrowym rozsądku i podstawowych zasad jakiejkolwiek etyki uznają pewnie, że za grosz tu dobrego humoru, który film skutecznie maskuje scenkami, które miały być śmieszne, ale nie wyszło. Cóż, biegający po ekranie nagi staruszek, soczyste rzyganie przy śniadaniu czy choćby sama historia, w której to czterech panów udaje się na wieczór kawalerski do Las Vegas, gdzie ostro imprezują zapominając o wszelkich barierach i hamulcach.

Rano budzi ich kosmiczny kac, pan młody wsiąka bez wieści, a z czasem okazuje się, że jeden z kolegów poślubił striptizerkę podczas niewybrednych baletów minionej nocy, drugi miał okazję poznać miłość homoseksualną, a dodatkową całą czwórkę ściga lichwiarz i bandyta w jednym.

Czy tak wygląda prawdziwy wieczór kawalerski czy też film jest odpowiednikiem naszych skrytych pragnień i męskich marzeń, które to rzadko kiedy mają pokrycie w rzeczywistości? A może po to jest kino i film „Kac Vegas” żeby na chwilę wyobrazić sobie, czego pragnie, jak myśli, działa, funkcjonuje i szuka swojego sensu prawdziwy męski samiec? Trudno powiedzieć, wybór zależy od naszego indywidualnego podejścia.

Tak czy inaczej, jeśli planujesz luźny wieczór z przyjaciółmi, możesz spokojnie włączyć „Kac Vegas” dla poprawy humoru. Jeśli Twoi przyjaciele to jednak paczka o trochę lepszym niż samcze, podejściu do życia – daruj sobie. Film bawi tylko tych o mało wybrednym poczuciu humoru. Prosty, jasny, momentami chamski, absurdalny i pozbawiony odpowiednika w normalnym życiu.

GD Star Rating
loading...
Kac Vegas (The Hangover), 2.6 out of 5 based on 49 ratings

Oni mają swoje zdanie o filmach

4 komentarze

 1. anonim066 /

  zajefajna komedia … 🙂 beka totalna

  GD Star Rating
  loading...
 2. khr /

  polecam 😀

  GD Star Rating
  loading...
 3. mac /

  film tak głupi, że aż fajny.

  GD Star Rating
  loading...
 4. zajebisty film wam powiem beka z tego filmu ale polecam bardzoo warto obejzec . <3

  GD Star Rating
  loading...

Zostaw komentarz