Jak się pozbyć cellulitu

Jak się pozbyć cellulitu

Jak się pozbyć cellulitu

komedia
Reżyseria: Andrzej Saramonowicz
Produkcja: Polska
Data premiery: 04.02.2011 (Polska)

Jak się pozbyć cellulitu” to kolejna komedia Andrzeja Saramonowicza o relacjach damsko- męskich i problemach z nich wynikających. Mogliśmy już sprawdzić, co może nam w tym temacie zaproponować ten reżyser i scenarzysta po zobaczeniu „Testosteronu” i kultowego według wielu „Lejdis”, więc jeśli ktoś lubi tego typu humor to na film chętnie się wybierze, tym bardziej, że obsada aktorska też do tego zachęca. Możemy tu oglądać Tomasza Kota, Wojciech Mecwaldowskiego, Rafała Rutkowskiego, Maję Hirsch, Dominikę Kluźniak i Magdalenę Boczarską.

Fabuła filmu opowiada o przyjaźni trzech głównych bohaterek Mai, Ewy i Korneli, które poznają się w salonie SPA i wciągnięte przez jedną z nich w szalone perypetie dochodzą do wniosku, że mężczyźni są gorsi od cellulitu i równie trudno pozbyć się ich ze swojego życia.

Film miał premierę 4 lutego i świetnie się w pisał w zbliżające się Walentynki, które na pewno dopisały mu dużą publicznością, ale jeśli ktoś spodziewał się filmu na miarę wspomnianych „Lejdis” czy „Ciała” to się sromotnie zawiedzie. „Jak się pozbyć cellulitu” to kolejna komedia robiona na siłę, zdarzają się zabawne teksty i sytuacje, ale nic poza tym. Od Andrzeja Saramonowicza widz może już wymagać znacznie, więcej niż tylko śmiesznego filmu nastawionego na zarobienie określonej sumy pieniędzy, ale na pewno jest zabawniejszy od tak reklamowanego ostatnio „Och Karol” czy debiutu reżyserskiego Cezarego Pazury „Weekend”. Ma się znowu wrażenie w przypadku oglądania polskiej komedii, że większe pieniądze poszły na jej promocję niż na jej nakręcenie.

Obejrzyj trailer filmu „Jak się pozbyć cellulitu”.

GD Star Rating
loading...
Jak się pozbyć cellulitu, 3.5 out of 5 based on 2 ratings

Oni mają swoje zdanie o filmach

Jeden komentarz

  1. Anna27 /

    Według mnie ten film jest lepszy niż płynny Och Karol który była wręcz przewidywalny. A tu świetna rola Mai film ciekawy i polecam obejrzenia

    GD Star Rating
    loading...

Zostaw komentarz