Przedpremierowy pokaz filmu „Hobbit: Pustkowie Smauga” już 25 grudnia

Hobbit: Pustkowie Smauga

Hobbit: Pustkowie Smauga” to jeden z tych filmów, na które widzowie czekają ze szczególną niecierpliwością. Dla wszystkich tych, którzy chcą go zobaczyć, jak najszybciej, świetnym newsem jest informacja o przedpremierowym pokazie 25 grudnia. Ogólnopolska premiera drugiej części tolkienowskiej opowieści o Hobbitach odbędzie się natomiast dwa dni później, czyli 27 grudnia 2013 r.

Przedpremierowe pokazy najnowszego filmu Petera Jacksona będą organizowane w kinach należących do sieci IMAX. Wszystkie seanse będą wyświetlane w technologii 3D, dzięki czemu wrażenia wizualne z pewnością zostaną znacznie zoptymalizowane. Tym bardziej, że filmy Jacksona słyną ze wspaniałych efektów graficznych oraz niezwykłych krajobrazów. Malownicze obrazy uzyskano kręcąc film w najpiękniejszych zakątkach Nowej Zelandii. Poza technologią 3D, wielką zaletą seansów w kinie IMAX będzie fakt, że widzowie obejrzą filmy na bardzo dużych ekranach mających 14 m wysokości oraz 24 m szerokości. Takie wymiary sprawiają, że są one największymi kinowymi ekranami w naszym kraju.

Bilety na przedpremierowe pokazy filmu „Hobbit: Pustkowie Smauga” można nabywac bezpośrednio w kasach kin należących do IMAX, ale można również zamawiać je drogą internetową na oficjalnej stronie Cinema City. Filmy będą wyświetlane zarówno z napisami, jak też w wersji dubbingowanej. Seanse z dubbingiem będą odbywały się jednak wyłącznie o godzinie 11:30, dzięki czemu będą idealne dla najmłodszych widzów kwalifikujących się do grupy wiekowej mogącej obejrzeć film. Natomiast seanse z napisami będą odbywały się o godzinach 14:45, 18:00 oraz 21:15.

„Hobbit: Pustkowie Smauga” to prequel „Władcy pierścieni”. Dokładniej, cała akcja filmu dzieje się 60 lat przed zdarzeniami, które zostały ukazane w poprzednich filmach opartych na powieściach J.R.R. Tolkiena. Fabuła „Pustkowia Smauga” skupia się na historii Bilbo Bagginsa (Martina Freemana), który rqazem z wielkim czarodziejem Gandalfem (Ian McKellen) wyrusza na niebezpieczną wyprawę na Samotną Górę. Towarzyszy im cała armia krasnoludów. Zdobycie góry i kryjących się w niej bogactw jest jednak niezwykle trudne, ponieważ wszystkie strzeże potworny smok Smaug. Dodatkowo, ogromnym zagrożeniem są orkowie oraz gobliny, które w każdej chwili gotowe są do ataku na intruzów.

GD Star Rating
loading...

Oni mają swoje zdanie o filmach

Jeden komentarz

  1. Poprzednią część oglądałem celowo w wersji 2D, jak rozumiem teraz już nie będę miał wyboru. No cóż „Przygody! To znaczy: nieprzyjemności, zburzony spokój, brak wygód. Przez takie rzeczy można się spóźnić na obiad.”

    GD Star Rating
    loading...

Zostaw komentarz