Epoka Lodowcowa 3 (Ice Age)

Epoka Lodowcowa 3
Epoka Lodowcowa 3: Era Dinozaurów (2009)

bajka, komedia
Produkcja: USA
Data premiery: 01-07-2009 (Polska), 01-07-2009 (Świat)
Dystrybutor: Imperial – Cinepix

Kolejna część „Epoki Lodowcowej” to jak zwykle (bo chyba zdążyliśmy się już przyzwyczaić) mnóstwo dobrej zabawy i zrywania boków ze śmiechu. Dodatkową atrakcja zdecydowanie było ukazanie filmu w projekcji 3D. Trójwymiarowe efekty na szczęście nie były przesadzone i nie musieliśmy oglądać taniego efekciarstwa w niewyobrażalnych rozmiarach. Zdecydowanie warto obejrzeć, zwłaszcza że animacja cieszy się niesłabnącą popularnością. W stanach przyniosła aż 14 milinów dolarów czystego dochodu, a to znaczy, że i u nas będzie się podobała.

Niesamowity wiewiór Scrat (zresztą najbardziej lubiana postać filmu) oprócz nieodłącznego orzeszka znajdzie również prawdziwą miłość, Mamut Maniek wraz z Elą oczekiwać będą małych mamuciątek, a Sid jak zawsze wpadnie tarapaty.

Tym razem znajdzie on jaja dinozaura i postanowi zostać przybranym ojcem przyszłych dino-maluchów a kreskówkowi przyjaciele próbując mu pomóc trafią do podziemnego świata w którym rządzą dinozaury. Po więcej i tym bardziej zakończenie ich przygód należy już udać się do kina ( w końcu nie możemy zdradzić wszystkiego, bo zabrakłoby smaczku!).

Dźwiękowo Epoka również bez zarzutu, i trudno się temu dziwić skoro za dźwięk odpowiada sam zdobywca Oskara Randy Thom.

A głosów bohaterom w Polsce udzielili :

-Cezary Pazura jako Sid
-Wojciech Malajkat jako Maniek
-Piotr Fronczewski jako Diego
-Waldemar Barwiński jako Buck
-Karina Szafrańska jako Ela
-Jacek Kawalec jako Zdzich
-Krzysztof Szczerbiński jako Edek

Zupełnie spokojnie do kina wybierze się więc i dziecko i dorosły – humor jasny, prosty i tak nieprzeciętny, że aż miło usiąść w kinowym fotelu. „Epoka Lodowcowa 3” – polecam!

GD Star Rating
loading...
Epoka Lodowcowa 3 (Ice Age), 2.6 out of 5 based on 31 ratings

Oni mają swoje zdanie o filmach

Jeden komentarz

  1. Rafal /

    „Zupełnie spokojnie do kina wybierze się więc i dziecko i dorosły „.. to jakis zart chyba!!! Na pewno nie jest to film dla dzieci w wieku ponizej 5 lat ( a wersja 3d chyba dla jeszcze starszych), no chyba ze kreci kogos zakrywanie dziecku oczy co 5min, bo wszystko co sie rusza ma zeby na pol ekranu i gdyby jeszcze ciekla z nich slina to przypominaloby to sceny z Obcego! „Ujecia” czesto jak z Wladcy Pierscienia (lacznie z rzeka lawy), a muzyka tylko poteguje te wszystkie wrazenia! Dla doroslych ok (chociaz zart nie jest az tak porywajacy), a dla mniejszych dzieci na pewno : NIE!NIE!NIE!

    GD Star Rating
    loading...

Zostaw komentarz