Wytypuj miejsce akcji Kac Vegas 3

INFORMACJA PRASOWA: Od maja oglądać możemy drugą część fantastycznej komedii pod tytułem „The Hangover”. Fani na całym świecie tłumnie ruszyli do kin, nic więc dziwnego, że pojawiły się pogłoski o kolejnej części. Gdzie miałaby się odbywać akcja filmu w Polsce znanego jako „Kac Vegas”? Bukmacherzy serwisu bukmacherskiego Betsafe.com mają swoich faworytów.

Wśród miast-faworytów, w których odbywać może się akcja trzeciej odsłony komedii są między innymi Amsterdam, Londyn, Paryż, Rio de Janeiro, a także… ponownie Las Vegas. Według bukmacherów największe szanse są na to, że będzie to Amsterdam. Za każdą złotówkę zagraną na taką opcję serwis wypłaci po kursie 2,50. To właśnie holenderskie miasto ma zdecydowanie największe szanse stać się miejscem przygód Stu, Phila, Douga i Alana.

Kac Vegas 2

Drugi na liście bukmacherów jest Londyn. Kurs na taką możliwość jest jednak już dwa razy wyższy niż na Amsterdam i wynosi 5,00. Następne w kolejce są Paryż i Rio de Janeiro (kurs 8,00), a w dalszej kolejności przewidywany jest powrót do Las Vegas (9,00). Oczywiście nie wykluczone są i inne opcje, a najciekawsze z nich to Buenos Aires (12,00), Moskwa (25,00), czy Tel Awiw (75,00). Kurs na to, że będzie to zupełnie inne miejsce, nie wymienione przez bukmacherów wynosi 2,00.

Ale to nie koniec niespodzianek. Wiadomo, że obie dotychczasowe części opowiadały o wieczorze kawalerskim jednego z bohaterów. A jak wieczór kawalerski, to musi być również ślub. Bukmacherzy Betsafe.com zdecydowali się ocenić szanse na to, kto z bohaterów ożeni się w trzeciej części. Oczywiście może zdarzyć się, że nikt (kurs 1,80), ale jeśli już trzeba by kogoś wybrać, to bukmacherzy stawiają na przezabawnego Alana (2,50).

Szanse na żeniaczkę pozostałych bohaterów ocenione są już dużo niżej, a dość przewrotnie drugi w kolejce jest Mr. Chow, gangster-kolega głównych bohaterów (kurs 5,00). Dopiero dalej w kolejce jest przystojny Phil (10,00). Nie można jednak również pominąć pijackich wybryków Stu, który co prawda ślub już wziął, ale znana jest jego słabość do pań lekkich obyczajów i kto wie, czy znów nie zdecyduje się na ten krok będąc… w ferworze zabawy. Kurs na tę możliwość wynosi 10,00.

Gdzie Waszym zdaniem odbędzie się trzecia część filmu? Który z bohaterów będzie świętował ostatnie dni przed ślubem? Zobacz jak to będzie wyglądało zdaniem bukmacherów Betsafe.com.

GD Star Rating
loading...
Wytypuj miejsce akcji Kac Vegas 3, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Oni mają swoje zdanie o filmach

2 komentarze

 1. Missy18 /

  Jak wiem to 3 część ma się odbyć PRAWDOPODOBNIE w Amsterdamie i napisane było w wywiadzie z Zachem Galifianakisem(filmowym Alanem) ma on uciec z zakładu psychiatrycznego a wataha ma mu w tym pomóc.

  GD Star Rating
  loading...
 2. Michał /

  Ja myślę że dobrze by było żeby zrobili w Amsterdamie albo Rio de Janeiro ,London to tak nie za bardzo ,ale na pewno nie w Paryżu .

  GD Star Rating
  loading...

Zostaw komentarz