Wkrótce – Kac Vegas III

Kac Vegas 3  - plakat

Już 7 czerwca odbędzie się polska premiera trzeciej części kultowego „Kac Vegas. Tak, jak dwa poprzednie filmy opowiadające o szalonych przygodach czterech przyjaciół, tak i ten został wyreżyserowany przez Todda Phillipsa. Po raz kolejny w głównych rolach zobaczymy również Bradleya Coopera, Eda Helmsa, Zacha Galifianakisa oraz Justina Bartha. Na ekranie pojawią się też znane z poprzednich części Heather Graham i Sasha Barrese.

Chociaż w najnowszej i – jak zapewniają twórcy – ostatniej części „Kac Vegas” wystąpią dobrze już znani bohaterowie, to jednak tym razem scenariusz będzie nieco odbiegał od dwóch wcześniejszych obrazów. Nie pojawi się wątek wieczoru kawalerskiego i nie będzie wesela. Mimo tego, według zapewnień, ma być równie śmiesznie, jak dotychczas. Dodatkowo, mówi się o tym, że w ostatnim filmie trylogii pojawi się więcej romantycznych scen, co może ucieszyć damską część widowni.

Co tym razem skłoni przyjaciół do szukania przygód? Powodem do szaleństw będzie próba pocieszenia Alana, który musi sobie poradzić ze śmiercią ojca. Zwariowane pomysły i niekoniecznie legalne pieniądze to już dwa wystarczające czynniki, które po raz kolejny sprowadzą na chłopaków masę kłopotów. Czy i tym razem mężczyźni wyjdą z tego obronną ręką? Wiele wskazuje na to, że po następnej porcji wybryków, panowie nie będą już mieli ochoty na dalsze zabawy.

W Stanach Zjednoczonych premiera „Kac Vegas 3” odbyła się 24 maja. Mimo sporych nadziei twórców na pobicie swojego rekordu sprzed 4 lat, film nie zarobił w pierwszym weekendzie wyświetlania tak dużo, jak pierwsza część. Było to 42,4 miliona dolarów wobec 45 milionów zarobionych przez „jedynkę” w 2009 r. Trudno liczyć na to, że w ogólnym rozrachunku ostatni film tej serii pobije pierwszą część. Co ciekawe, mimo coraz mniejszych zarobków, na kolejne części filmu producenci przeznaczali coraz większe sumy pieniędzy. Zaczęło się od budżetu wynoszącego ledwie 35 milionów dolarów przy pierwszej części. Przy drugiej wyłożono na film 80 milionów dolarów, a trzecia część kosztowała już 103 miliony.

Przypomnijmy, że „Kac Vegas” zarobiło w USA 277,3 miliona dolarów. Druga część zyskała już nieco mniej, bo 254,5 miliona. Przewiduje się, że „Kac Vegas 3” może mieć spore problemy z przeskoczeniem tych liczb. Z pewnością jest śmieszny, jednak widzowie, którzy zorientowali się, że humor w drugiej części był niemal identyczny, jak w tej pierwszej, niekoniecznie będą chcieli wybierać się na trzeci obraz utrzymany w jednakowej konwencji.

GD Star Rating
loading...
Wkrótce - Kac Vegas III, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Oni mają swoje zdanie o filmach

Zostaw komentarz