Robin Williams – najlepszy komik na skraju bankructwa

Robin Williams

Eva Rinaldi Celebrity and Live Music Photographer, flickr

Robin Williams jest uważany za jednego z najlepszych komików na świecie. Stworzył niezapomniane kreacje w produkcjach takich, jak „Pani Doubtfire”, „Noc w muzeum” czy „Dziewięć miesięcy”, ale wielu widzów zna go również z ambitnych filmów, jak poruszający „Między piekłem a niebem”, „Buntownik z wyboru” czy „Stowarzyszenie Umarłych Poetów”. Mimo tego, że wystąpił w wielu filmach, niejednokrotnie nominowany był do ważnych nagród i znany jest widzom na całym świecie, to jednak media donoszą, że aktor znajduje się na skraju bankructwa. Jak to możliwe?

Sytuacja wygląda naprawdę kiepsko, a sam Robin Williams potwierdził już plotki o swojej katastrofalnej sytuacji finansowej. Przyznał, że jego oszczędności rzeczywiście stopniały w dość szybkim tempie. Oświadczył również, że spowodowane było to głównie jego dwoma rozwodami. Trudno jednak uwierzyć, że pierwszy rozwód, do którego doszło w 1988 r. rzeczywiście może mieć tak duże znaczenie dla obecnego budżetu aktora. Drugi rozwód miał miejsce w roku 2008. Obecnie Williams ma już trzecią żonę, poślubioną w 2011 r. Susan Schneider. Aktor ma również troje dzieci.

Podczas wywiadu, w którym przyznał się do kłopotów finansowych, Robin Williams oficjalnie oświadczył również, że zamierza sprzedać rezydencję, której wartość szacowana jest na 35 milionów dolarów. Ma to pomóc mu w zalataniu dziury, jaka pojawiła się w budżecie. Poza tym, aktor wrócił do pracy w telewizji. Mówiąc o serialu „The Crazy Ones”, w którym obecnie gra stwierdził, że jest to dla niego ważna rola, ponieważ potrzebuje obecnie stałego źródła dochodu.

Warto dodać, że w bieżącym roku Williams zagrał też w sporej liczbie filmów. Łącznie było ich aż 6. Kolejna produkcja ma powstać w przyszłym roku. Widać więc, że aby odbudować majątek, aktor ostro wziął się do pracy i najwyraźniej nie omija żadnej sposobności, by tylko odłożyć kolejne środki na swoje konto. To dobra wiadomość dla jego fanów, którzy będą mogli go teraz podziwiać zarówno na dużym, jak i małym ekranie. Ostatnim pracowitym okresem dla Williamsa był rok 2009, kiedy wystąpił łącznie w 4 produkcjach. Były to m.in. „Najlepszy ojciec świata” i „Noc w muzeum 2”. W tym roku najbardziej oczekiwanym obrazem z Robinem Williamsem jest komedia ”Wielkie wesele”, w której wystąpią też Robert De Niro, Diane Keaton i Katherine Heigl.

GD Star Rating
loading...

Oni mają swoje zdanie o filmach

Zostaw komentarz