Jennifer Lopez zagra policjantkę w nowym serialu

Jennifer Lopez

Nancy Parvana, flickr

Znana głównie z estrady i przebojów takich, jak „Waiting for tonight”, „Love is just a thing” czy „On the floor” Jennifer Lopez po długiej przerwie pojawi się na małym ekranie. Chociaż ma już za sobą większe role w filmach, to po 20 latach zamierza znów wystąpić w serialu. Zagra główną bohaterkę w produkcji „Shades of Blue”. Serial kryminalny ma składać się z 13 odcinków. Będzie opowiadał o Harlee McCord – policjantce, która pracuje jako tajny detektyw FBI. Jej specjalnością będą śledztwa mające na celu wykrywanie korupcji wśród funkcjonariuszy. McCord musi łączyć ciężką i niebezpieczną pracę z obowiązkami samotnej matki. Dodatkowo, będzie zmagała się z dylematami moralnymi, ponieważ trudno jest działać przeciwko własnym kolegom z pracy.

Serial „Shades of Blue” tworzony jest na zlecenie stacji NBC. Lopez nie tylko wcieli się w nim w pierwszoplanową postać, ale zajmie się również jego produkcją. Za scenariusz do wszystkich, trwających godzinę odcinków odpowiedzialny ma być Adi Hasak, który widzom może być znany jako twórca dialogów do filmu „Pozdrowienia z Paryża”. Nieznane są jednak pozostałe szczegóły dotyczące obsady. Nie podano także, kto stanie pod drugiej stronie kamery. Wiadomo jednak, że fani Jennifer Lopez mogą spodziewać się premiery serialu nie szybciej niż w drugiej połowie 2015. Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że odbędzie się ona dopiero w 2016 r. Na razie nie rozpoczęto nawet kręcenia zdjęć. Zgodnie z planami, pierwszy klaps na planie „Shades of Blue” padnie dopiero w 2015 r.

Chociaż świat poznał Jennifer Lopez głównie jako piosenkarkę pop, to jednak od dawna pojawia się ona również na ekranie. Odniosła nawet pewne sukcesy aktorskie. Co prawda, wielokrotnie była nominowana do Złotej Maliny (m.in. za role w filmach „Gigli” czy „Sposób na teściową”), jednak otrzymała również nominację do Złotego Globu. W ten sposób doceniono jej rolę w filmie biograficznym o meksykańskiej piosenkarce pt. „Selena”. Analizując aktorskie dokonania Lopez, można zauważyć, że lepiej wybierała role na początku kariery. Po niezłej roli w „Selenie” (1997), grała niemal w samych komediach romantycznych, które były bardzo negatywnie odbierane przez krytyków. W 2010 r. była nawet nominowana do Złotej Maliny w kategorii Najgorsza aktorka dekady!

Lopez ma na swoim koncie także występy w serialach. Jej pierwszym był „In living color” z 1990 r., jednak widzowie bardziej zapamiętali ją z kręconego w latach 1993-1994 „Uśmiechu losu”. Jej ostatnią serialową rolą był gościnny występ w kultowym już „Jak poznałem waszą matkę”.

GD Star Rating
loading...

Oni mają swoje zdanie o filmach

Zostaw komentarz