Charlize Theron zagra w nowym filmie Seana Penna

Charlize Theron

Gage Skidmore, flickr

To już praktycznie pewne, że w reżyserowanym przez siebie filmie „The Last Space” Sean Penn zatrudni swoją życiową partnerkę, śliczną aktorkę Charlize Theron. Co prawda, rozmowy na ten temat jeszcze trwają, jednak amerykańskie media od pewnego czasu podają ten news, jako pewniak. Film ma opowiadać o sudańskim obozie dla uchodźców. Zdobywczyni Oscara za rolę w opartym na faktach dramacie „Monster” ma w nim zagrać lekarkę biorącą udział w misji humanitarnej.

Z informacji, które udało się zdobyć do tej pory wynika, że w filmie nie zabraknie chwytającego za serce wątku miłosnego, w który uwikłana będzie główna bohaterka. Postać grana przez Theron ma zapałać miłością do innego lekarza przebywającego na misji. W jego rolę wcieli się zdobywca Oscara za drugoplanową rolę męską w filmie „To nie jest kraj dla starych ludzi”, hiszpański przystojniak Javier Bardem, prywatnie mąż Penelope Cruz. Na ekranie mielibyśmy zobaczyć także odtwórczynię głównej roli w filmie „Życie Adeli – rozdział 1 i 2”, Adèlę Exarchopoulos. Miałaby ona zagrać pracującą w Afryce dziennikarkę. Poza historią miłosną, w nowym obrazie Penna pojawi się także parę motywów typowo dramatycznych. O takie wątki nietrudno w opowieści o ogarniętym przez wojnę domową Sudanie.

Sean Penn – choć znany głównie jako aktor, ma już niemałe doświadczenie w roli reżysera. Jego filmy „Wszystko za życie”, „Obietnica” czy „Obsesja” były powszechnie doceniane na festiwalach filmowych, a nawet nominowano je do kilku ważnych nagród. Zdjęcia do nowego filmu Sean Penna jeszcze się nie rozpoczęły, ale ekipa jest już gotowa na wyjazd do Afryki. Czeka jeszcze tylko na dopięcie wszystkiego na ostatni guzik. Nie wiadomo, ile maja potrwać zdjęcia, jednak nikt nie spodziewa się premiery „The Last Space” w tym roku. Dla Charlize Theron udział w filmie kręconym w Afryce może być szczególnym doświadczeniem. Przypomnijmy, że jedna z najpiękniejszych aktorek swojego pokolenia urodziła i wychowała się w Republice Południowej Afryki.

Romans Theron ze sporo od niej starszym Seanem Pennem rozkwitł parę miesięcy temu, jednak przez pewien czas para nie udzielała żadnych oficjalnych oświadczeń na ten temat. Obecnie trudno jest już ukryć łączące ich uczucia. Coraz częściej pokazują się razem, nie szczędząc sobie czułości. Mówi się nawet, że aktorska para chce razem zamieszkać i adoptować wspólnie dziecko z Haiti.

GD Star Rating
loading...

Oni mają swoje zdanie o filmach

Zostaw komentarz