Channing Tatuum otrzyma nagrodę MTV

Chaning Tatum

13 kwietnia odbędzie się tegoroczna gala wręczenia MTV Movie Awards. Chociaż do tego wydarzenia zostało jeszcze parę dni, to jednak wiemy już, że nagrodę Trailblazer Award otrzyma w tym roku hollywoodzki amant Channing Tatum, który znany jest widzom głównie z filmów: inspirowanego prawdziwymi wydarzeniami „Magic Mike”, wzruszającego melodramatu „I że Cię nie opuszczę”, czy świetnej komedii „21 Jump Street”.

Za co MTV chce wyróżnić idola nastolatek na całym świecie? Jak argumentował tę decyzję prezes stacji, Stephen Friedman, Tatum nie tylko jest przystojny i ma ciało greckiego boga. Jest naprawdę utalentowany, a najlepiej pokazuje to poprzez różnorodność ról, w jakie się wciela. Jest błyskotliwy, ma poczucie humoru, ale potrafi być też dobrym mężem i kochającym ojcem. Zarówno jako aktor, jak i człowiek, jest wzorem do naśladowania. Pokazuje przy tym, że warto marzyć i ciężko pracować – sam zaczynał bowiem praktycznie od zera.

W poprzednich latach to szczególne wyróżnienie wręczane przez stację telewizyjną MTV powędrowało do Emmy Watson oraz Emmy Stone. W tym roku Tatum odbierze statuetkę z rąk Mili Kunis – ślicznej aktorki, z którą spotkał się na planie filmu „Jupiter: Intronizacja”. Galę rozdania nagród MTV ma poprowadzić Conan O’Brien.

Channing Tatum zaczynał swoją karierę, jako model. Rzeczywiście, jego warunki fizyczne są zachwycające do tej pory. To także one ułatwiły mu angaże do wielu ról. Umięśniony, z bardzo męskimi rysami twarzy, nadaje się do ról amantów, jednak równie dobrze może wcielać się w role superbohaterów ratujących świat przed zagładą. Okazuje się jednak, że chwilo Channing Tatum ma najwyraźniej dość grania, bo niedawno pojawiła się informacja, że planuje zająć się reżyserowaniem.

Tatum ma stanąć po drugiej stronie kamery razem ze swoim partnerem biznesowym, którym od dłuższego czasu jest Reid Carolin. Wiadomo już, że w planach mają zrealizowanie obrazu na podstawie książki norweskiego pisarza Jo Nesbo. „The Son” opowiada historię mężczyzny, którego skazano na więzienie za przestępstwa, których się nie dopuścił. Odsiadując wyrok, dowiaduje się, że jego ojciec popełnił samobójstwo. Kiedy jednak wychodzi na jaw, że było ono upozorowane, to główny bohater ucieka z więzienia i postanawia znaleźć zabójcę ojca. Producentem filmu ma być Kevin McCormick.

GD Star Rating
loading...

Oni mają swoje zdanie o filmach

Zostaw komentarz