„Sharknado” po raz trzeci

Sharknado 2

Jeden z prawdopodobnie najgłupszych filmów, jakie powstały w historii kina, doczeka się swojej trzeciej części! Chociaż „Sharknado”, w Polsce znane również jako „Rekinado” jest filmem z trudem zaliczanym nawet do klasy B, to jednak cieszy się sporą grupką fanów. Jego fabuła jest tak zaskakująca, że trudno jest nie wciągnąć się w tę historię. I pomimo, że wszystko jest nagrane w sposób pozostawiający wiele do życzenia, a gra aktorów jest fatalna niemal tak samo, jak wyjątkowo słabe efekty specjalne, to jednak właśnie ogrom niedoskonałości okazał się być tym, co przykuwa uwagę widzów do produkcji o spadających z nieba rekinach.

„Sharknado” stało się wręcz fenomenem. Niskobudżetowy film, który od początku zapowiadał się na raczej kiepską produkcję, pojawił się na ekranach kin zaledwie rok temu, jednak już doczekał się swojego sequela, a teraz kręcona jest kolejna już część i co więcej, nie ma pewności, czy nie powstaną jeszcze kolejne obrazy zaliczane do tej serii. Co prawda, „Rekinado 2” jeszcze nie pojawiło się w naszym kraju, a jego premiera zapowiadana jest na przedostatni dzień lipca tego roku, jednak fani filmu już nie cieszą się zapowiedziami dotyczącymi produkcji jeszcze jednej części.

Nie wiadomo jeszcze, w jakim stopniu następna część będzie różniła się od pierwszej, ale można zakładać, że wszystkie zostaną utrzymane na podobnym poziomie. Będą zatem idealne dla niewymagającego widza, który chętnie pośmieje się oglądając naprawdę mało sensowne sceny. Nie znamy jeszcze obsady, jaka ma pojawić się w trzecim odcinku serii. Przypomnijmy, że w „Sharknado” w rolach głównych zobaczyliśmy znane osoby takie, jak pamiętany z serialu „Beverly Hills 90210” Ian Ziering czy gwiazda „American Pie” Tara Reid. Na ekranie pojawił się nawet bardziej uznany aktor, William Hurt. Najwyraźniej, dla wszystkim udział w tym filmie był niezłą zabawą, bo raczej trudno byłoby uznać go za wyzwanie zawodowe.

„Rekinado” to film opowiadający o tornadzie, które nawiedza Kalifornię. Ma ono tak potężną siłę, że porywa z wody rekiny i przenosi je do centrum miasta sprawiając, że dosłownie spadają one z nieba. Mieszkańcy muszą ratować się przed żarłocznymi zwierzętami, jednak jest to o tyle skomplikowane, że nikt nie był przygotowany na taką ewentualność i nie wie, jak ani gdzie kryć się przed niebezpieczeństwem.

GD Star Rating
loading...

Oni mają swoje zdanie o filmach

Zostaw komentarz