Gwiazda „BrzydUli” została… pogodynką

Maja Hirsch, gwiazda „BrzydUli”, w najnowszej komedii Andrzeja Saramonowicza „Jak się pozbyć cellulitu” wcieliła się w postać popularnej… pogodynki. Co różni ją od koleżanek po fachu? Maja Minorska nienawidzi bycia celebrytką.

Swoje występy na tle meteorologicznej mapy traktuje jak normalną pracę. Ma do niej zdrowy dystans: „Ile razy w życiu można pokazywać Wrocław?” – Maja nie chce być celebrytką, odcinającą kupony od swojej telewizyjnej popularności. Sławę traktuje jak uciążliwy dodatek do wykonywanego zawodu i stanowczo nie lubi rozdawania autografów – mówi Maja Hirsch. Po skończonej pracy w studio EKG Meteo, Maja Minorska zmywa ostry makijaż i zdejmuje perukę. Zmienia się nie do poznania i budynek telewizji opuszcza jako zwyczajna dziewczyna, która ma swoje, może nie całkiem zwyczajne, problemy.

By uwolnić się od toksycznego związku z żonatym Krystianem Parzyszkiem (Wojciech Mecwaldowski) – właścicielem fabryki przetwórstwa mięsnego, jedzie do ekskluzywnego SPA. Towarzyszy jej przyjaciółka – Ewa Silberberg (Dominika Kluźniak). – Maja nie przeczuwa, że wymarzony weekend relaksu będzie miał zaskakujący finał. A jej wiedza meteorologiczna pozwoli ukryć ślady niezwykłej zbrodni – dodaje tajemniczo Maja Hirsch.

Maja Hirsch jest absolwentką Warszawskiej Akademii Teatralnej. Od roku 2000 jest związana z warszawskim Teatrem Dramatycznym. Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim dwóm rolom w serialach telewizyjnych: Pauliny Febo w serialu „BrzydUla” oraz Izy w „M jak miłość”. Rola Mai Minorskiej w „Jak się pozbyć cellulitu” nie jest pierwszym spotkaniem z Andrzejem Saramonowiczem. Maja Hirsch zagrała brawurowo siostrę Morrison w komedii „Ciało”. – Maja stworzyła znakomity duet z Izą Kuną. Po siedmiu latach od tamtej współpracy z przyjemnością obserwowałem jak wspaniale rozwinął się jej talent. Jestem przekonany, że duet Maja Hirsch-Dominika Kluźniak dostarczy widzom wielu niezapomnianych wrażeń – mówi Andrzej Saramonowicz, scenarzysta, reżyser i producent „Jak się pozbyć cellulitu„.

Jak się pozbyć cellulitu” to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki – Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) – poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć. W rolach mniej lub bardziej natrętnych mężczyzn zobaczymy Tomasza Kota, Wojciecha Mecwaldowskiego, Cezarego Kosińskiego i Rafała Rutkowskiego.

Maja Hirsch

„Jak się pozbyć cellulitu” trafi do kin 4 lutego 2011.

GD Star Rating
loading...

Oni mają swoje zdanie o filmach

Zostaw komentarz